TEK-PA TEKNİK PAZARLAMA

Firmamız 1979 yılında faaliyetine başlamış olup, uzun yıllar boyunca müşterilerimize vermiş olduğumuz güven ve hizmetlerimiz ile sektördeki 36. yılımızı tamamlamış bulunmaktayız.

Başlıca faaliyet alanımız; her türlü civata bağlantı elemanları çeşitleri, el aletleri, elektrikli ve pnömatik el aletleri, kaynak malzemeleri, çelik halat ve zincir çeşitleri, iş ve iş güvenliği malzemeleri, kesici ve delici takımlar, kaldırma ekipmanları, inşaat malzemeleri gibi ihtiyaç duyulabilecek her türlü hırdavat ve sanayi malzemeleridir.

Ana ilkemiz, firmamızın edinmiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeleri ile siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede hizmet ve ürün yelpazesi sunabilmektir.

Yeniden yapılanmamızla birlikte oluşturduğumuz ürün çeşidimizi paylaşmak ve sizlere olan desteğimizi her daim geliştirmek çok önem verdiğimiz bir unsurdur. Ürün çeşidi ve kalitesini belirlerken müşterilerimizin temennileri ve isteklerini göz önünde bulundurmakla beraber, kendi tecrübelerimiz ve bilgi birikimlerimizi de göz önünde bulundurarak, sizlere en iyisini sunmayı amaçlıyoruz.

Saygılarımızla arz ederiz.

Firma Bilgileri ;

TEK-PA Teknik Pazarlama

Sanayi Mahallesi İzmit Sanayi Sitesi. 1.Cadde. 404 Blok. No:8 İzmit / KOCAELİ

Telefon: 0 262 335 17 04    Faks: 0 262 335 17 04

Web: www.civatavehirdavat.com

E-mail : bilgi@civatavehirdavat.com

Vergi Dairesi ve No: Tepecik V.D.  311 036 8450

 katalog    images

Her Çeşit Civata ve Hırdavat Ürünleri Temin Edilmektedir.

 

Çalıştığımız markalar:

092